Завжди зi споживачем

Про компанію


Компанія «ТРІО» була заснована у 1999 році. Трудову діяльність наша компанія розпочала із торгівлі на Центральному ринку Дніпра «Озерці». Саме тут ми одними з перших в Україні замістили вагову продукцію на фасовану, чим зробили значний крок до цивілізованої торгівлі продуктами харчування.


На сьогоднішній день «Тріо» - це група компаній, які займаються виробництвом продукції та її реалізації як в Україні так і за кордоном, імпортом рису, наданням послуг з автоперевезення , послуг елеваторного зберігання.

Awesome Image
Протягом всього періоду діяльності розвивався автопарк з метою забезпечення власних потреб в автоперевезеннях сировини і готової продукції. В 2016-2019 додатково були закуплені великогабаритні автомобілі і створено підрозділ по наданню послуг з автоперевезень стороннім організаціям.
Image
 • Awesome Image

  З 1999 року до сьогодні ми виробляємо фасовану продукцію під власними брендами «Крупский» та «Бабусина каша». Надаємо послуги з фасування борошномельної та круп'яної продукції на замовлення інших брендів.

 • Awesome Image

  В 2004 році ми запустили власне виробництво пшеничного борошна і крупи манної. Це стало новим етапом нашого розвитку. В цей період даний сегмент ринку демонстрував зростання . Тому до 2006 року ми наростили об’єми виробництва до 80 т зерна на добу.

 • Awesome Image

  У 2006 році було створено виробництво вівсяних пластівців та пластівців зі злаків. 

 • Awesome Image

  У 2007 році було закладено будівництво гречаного заводу і створена компанія ТОВ ПКХ. З 2009 року компанія розпочала випуск продукції. Це стало наступним етапом розвитку нашого бізнесу.

 • Awesome Image

  У 2009 було здійснено запуск універсальної виробничої лінійки з переробки круп і проса на пшоно. 

 • Awesome Image

  В 2014 році ми прийняли рішення про закупівлю обладнання і будівництво цеху з виготовлення макаронних виробів і в 2016 році цей задум був повністю реалізований. Таким чином, ми можемо задовольнити попит на всю лінійку борошномельної та круп’яної продукції.

 • Awesome Image

  З 2016 року одна із компаній групи «Тріо» вийшла на ринок як зерновий трейдер, тобто стала займатися купівлею та продажем зерна.  В потужностях компанії - власний зерновий склад (елеватор). Який також надає послуги зі зберігання, приймання та відвантаження зерна стороннім компаніям.

 • Awesome Image

  В 2018 – 2019 роках ми вийшли на польський ринок із продажем пшона декільком компаніям! Загальним обсягом поставки до 200 тонн.

Місія і Стратегія!


 • Наша місія - представляти на ринку виключно якісний продукт, задовольняти потреби і очікування споживачів!


 • Наша стратегія - це збереження лідируючих позицій на ринку України за рахунок якості продукції та безперечної репутації!


 • А також, збільшення присутності на європейському ринку за рахунок виведення нових екологічних брендів!